Blogger Templates

Tuesday, March 15, 2011

♥ ♫ K-POP lover ♫ ♥

assalamualaikumm~ . . 

lame gilee tk blogging .
haishh . bru je bkak blog niey . da brsawang un ade gax .
spiderman un ley uat umah .
 hahak! 
mlas gilee ak niey nk blogging .
al-maklum laa . cuti2 niey .
saket selsema burung  plak ak niey .haha ! 

entri kali niey ak nk cite sal K-POP yg ak mnat . 

FIRST WINNER
jtuh kpde 

drum please!! 

Kim bum 
SIWON laa . hehe :)
niey sket sbnyak tntg mmat yg ak trsangat-sangat gilekn dye ! 




Full Name: 최시원 / Choi Si Won
Profession: Actor, singer and model
Nickname: Simba
Birthdate: 10-Feb-1987
Height: 183cm
Weight: 67kg
Blood type: B
Talent agency: SM Entertainment
Education: Hyun Dae High School, Inha University (Physical Education Arts Department)
Languages: Korean, Mandarin and English
Hobbies: Taekwondo, playing drums and playing on the computer
Religion: Christianity (Protestant)
Casting: Starlight Casting System (2003)
K-POP group: Super Junior, Super Junior-M
Choi Si Won's Cafe Daum (http://cafe.daum.net/siwon310)
Super Junior Official Site : http://superjunior.iple.com



hnsem kn dye niey . klah ak pnye DAVID ARCHULETA
muehehe! xD
fez time tgk dy , ase cm jatoh tangga cinta un ade gak
haha . 
dlm hnfone ak ad bnyk gak gmba dye saje . 
mcm da taksub dgn mmat korea niey un ade gak .
HAHA ! 
sengal tol ak niey.
so far away . 
tkde lg kott kwan ak yg mnat kt dye . 

law azza dy mnat hujan rain , pikah mnat kim hyun joong , paen ak tataw la plak .
jgn same nan ak suda . 
hahak !  

.........................................................................

yg ke-2 ak mnat 

shindong kimbum laa . 
ne ade shindong , jato standet ak , bhaha !




Name: 김범 /Kim Bum
Real Name: 김상범 /Kim Sang Bum
Profession: Actor
Birthdate: 1989-Jul-07
Height: 181cm
Weight: 63kg
Star sign: Cancer
Talent agency: EYAGI Entertainment (http://www.eyagi-ent.com/)
Family: Younger sister and brother, cousin/singer Jini



dy niey ak mnat coz dy niey cute gilee .
mcm rabbit un ade ar . 
hehehehh~

:)